Choď na obsah Choď na menu
 


Návod na inštaláciu Lich Kinga

18. 3. 2009

Pridávam krátky návod na inštaláciu datadiscu, ktorý sa už čoskoro objaví na našom obľúbenej Anthorii xD.

Takže toto je jednen z mnoha možností ako nainštalovať datadisc, ak máte niekto nápady na iný typ inštalácie sem sním xD.

Prv si stiahnite tento PROGRAMÍK, ktorý dokáže stiahnuť celé wowko od základov. Ale vy samozrejme už máte wow a tbc už nainštalované, tak po spustení tohto programu vyberte možnosť inštalácie Lich Kinga.

POZOR, tý hráči ktorý máte wowko len skopírované (nemáte ho v registri) to znamená nie nainštalované, budete musieť podstúpiť inštaláciu od základov xD, čo znamená od wow cez tbc až po Lich Kinga a nasledovne patche xD.(Thx Maladann)

Ešte raz opakujem toto je len jeden z možností. Do príspevkov kľudne napíšte aj iný typ návodu, ja ho potom premiestnim sem. Ďakujem

                                                                      Napísal Apfrodite, sprostredkoval Maladann xD

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

zabijem necrissa

(ucahta, 22. 3. 2009 19:53)

peoples like you just fuel my fire !!!! newem ci sam si otom nevedel abo si taka kurva :D:D:D

omm

(uchata, 22. 3. 2009 19:51)

ahhhhhh to je co za prijebana sranda :D

AaAaA

(uchata, 22. 3. 2009 18:59)

pocuvajte sak ked stiahnem LK tak potom staci dat do toho adresara kde mam skopirovane wow+tbc+patche ne ? resp. do jednotlivich poloziek vlozit dane subory...

Lich

(Apfrodite, 19. 3. 2009 6:21)

Ked si si wow predtym instaloval normalnou cestou, to znamena nie skopiroval, tak nemusis instalovat odznova. Stiahnes si len Lich Kinga noweho xD.

WotLK

(Necriss, 18. 3. 2009 21:04)

ale netreba ho uz instalovat odznova ak som si stiahol ten velky patch ktory mal tusim pol giga a zmenilo sa vtedy aj menu game na Wotlk style, ukazuje mi northrend, neotvoreneho DK a pod. ze ?